GARANTİ KOŞULLARI

Pennajewels.com online mağazada satışa sunulan ürünlerin, fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, elinize aldığınızda siz de göreceksiniz.

Pennajewels.com web sitesindeki satışa sunulan tüm ürünler Penna Jewels garantisi altındadır. Yapacağınız alışverişlerde 1 (bir) yıl süreyle onarım, bakım hakkınız bulunmaktadır. Bu süre içerisinde ürünleriniz, üretim hatalarına karşı Penna Jewels’ın tamir ve bakım garantisi altındadır. Ürününüzü garanti belgesi, fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

Pennajewels.com’dan satın alınan ürün garantilerinin devam edebilmesi için Penna Jewels dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece Penna Jewels üretim atölyesinde verilir. Penna Jewels üretim atölyesi dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş veya darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Kullanım hatalarını önleme ve ürün bakımı bilgileri hakkında her türlü soru ve sorununuz için ‘İletişim Menüsündeki’ iletişim formunu kullanabilir ya da +90 212 517 27 23 no’lu telefondan Müşteri Temsilcimizi arayabilirsiniz.

İADE ve DEĞİŞİM / CAYMA HAKKI

Online Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı kargo ücreti düşülmüş şekliyle geri alabilirsiniz.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararını www.pennajewels.com üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bildirim için iletişim formu’nu kullanabilirsiniz.

Pennajewels.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak üretilen, kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade / değişim yapmak istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, alıcı kısmına merkez adresimiz ile birlikte “Penna Jewels” yazarak gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına 7 (yedi) iş günü içerisinde iade edilir.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade / değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir. Alıcı kısmına “Penna Jewels” yazılmalıdır.

Adres: Binbirdirek Mahallesi Piyer Loti Caddesi No.19 / 5 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL – TÜRKİYE